Výsledky

Výsledky podzim 2019 - společné skladby

12. 10. 2019 I. kolo Moravského poháru Třebovice 2. Andílci. 3. Myšky. 3. Kočky, 6. Vlčata - míče. 5. Dračice. 20. 10. 2019 II. kolo Moravského poháru Brno 5. Hvězdičky. 2. Andílci, 12. Motýlci. 8. Vlčata - obruče. 1....
Celý článek

Výsledky jaro 2019 - jednotlivkyně

23. 3. 2019 Mickey Mouse Cup 3. Lea Nešporová, 4. Veronika Černá, 7. Ema Jílková, 10. Ina Faruzelová. 8. Karolína Bártková, 15. Kateřina Bártková, 18. Gabriela Soukopová. 21. Kristýna Dubová. 15. Hana Zahrádková. 31. 3. 2019 Veselská stuha 1....
Celý článek

Výsledky podzim 2018 - společné skladby

21. 10. 2018 I. Moravský pohár Třebovice 5. místo Cvrčci 8. místo Myšky, 10. místo Vlčata 2. místo Kočky 8. místo Dračice 28. 10. 2018 II. Moravský pohár Zlín 4. místo Motýlci 1. místo Myšky 1. místo Kočky 4. 11. 2018 III. Moravský pohár - Brněnský drak 4....
Celý článek

Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2018

31. 3. 2018 Easter Cup 2. Věra Matoušková, 5. Ema Jílková, 12. Míša Kosová. 2. Vendula Svobodová. 4. Tereza Kosová, 7. Nikola Filipová, 9. Ela Jílková, 10. Kamila Hájková, 13. Elena Filipová. 8. Eliška - Anna Lankašová. 7. 4. 2018 Pohár města...
Celý článek

Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2017

Baby Cup 25. 3. 2017 17. Tereza Trubáková 11. Vendula Svobodová, 15. Karolína Bártková, 18. Kateřina Bártková, 19. Nikola Filipová, 21. Klára Žáková, 22. Ela Jílková 22. Klára Rusmanová, 23. - 24. Zuzana Francová 18. Veronika Janíkov Jarní pohár 14. 4....
Celý článek

Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2016

13. 3. 2016 Kohoutovický pohár. Brno. 6. Sabina Anderlová. 5. Linda Horáčková, 8. Karolína Bártková, 9. Helena Čechová, 10. Markéta Palásková, 11. Kateřina Bártková, 13. Klára Žáková. 6. - 7. Ela Jílková, 8. Tereza Kosová, 10. Tereza Michajlova, 11. Nikola Filipová, 12. Kamila Hájková, 13....
Celý článek

Výsledky podzimní sezóny 2015

10. 10. 2015 I. Moravský pohár - Zlín (linie B): III. kategorie: 3. místo Tygřice.   17. 10. 2015 II. Moravský pohár - Břeclav (linie B):   III. kategorie: 4. místo Tygřice.   31. 10. 2015 III. Moravský pohár - Kyjov (linie B):   III. kategorie: 4. místo...
Celý článek

Výsledky jarní sezóny 2015

8. 3. 2015 Dětský sen SKP Brno (VP):   Kadetky starší: 2. místo Nela Polášková.     21. 3. 2015 Veselská panenka (VP):   Kadetky starší: 6. místo Nela Polášková, 14. místo Lucie Vysekalová, 22. místo Eva Müllerová.     22. 3. 2015 Mezioddílový závod...
Celý článek