Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2017

Baby Cup 25. 3. 2017
  • 17. Tereza Trubáková
  • 11. Vendula Svobodová, 15. Karolína Bártková, 18. Kateřina Bártková, 19. Nikola Filipová, 21. Klára Žáková, 22. Ela Jílková
  • 22. Klára Rusmanová, 23. - 24. Zuzana Francová
  • 18. Veronika Janíkov
Jarní pohár 14. 4. 2017
  • 1. Veronika Černá, 2. Sofie Petkovská, 3. Ema Jílková, 4. Abigail Vigh, 5. Lea Nešporová
  • 2. Sabina Anderlová, 3. Tereza Trubáková, 8. Aoife Vigh, 11. Michaela Kosová
  • 3. Ela Jílková, 4. - 6. Karolína Bártková, 7. - 8. Nikola Filipová, 10. Tereza Kosová, 11. - 13. Linda Horáčková a Kateřina Bártková a Vendula Svobodová, 14. - 15. Klára Žáková, 16. Helena Čechová, 17. Kamila Hájková, 19. - 20. Elena Filipová, 21. Markéta Palásková, 22. Gabriela Soukopová (BN)
  • 3. Ela Jílková, 5. Karolína Bártková, 6. Tereza Kosová, 7. Kateřina Bártková, 8. Nikola Filipová, 9. Vendula Svobodová, 10. Helena Čechová, 11. Linda Horáčková, 12. Markéta Palásková, 13. - 14. Klára Žáková a Kamila Hájková, 15. Elena Filipová (švihadlo)
  • 5. Marie Indrová
  • 12. - 14. Veronika Janíková (stuha)
  • 11. - 12. Veronika Janíková, 13. Hana Zahrádková (kužele)
  • 2. Iveta Brabcová, 3. Martina Lepková, 6. Eliška - Anna Lankašová, 7. Barbora Horáková

Městský přebor základního programu 6. 5. 2017

  • 4. Sofie Petkovská, 11. Tereza Robotková, 13. Linda Kleinová
  • 9. Veronika Černá, 13. Ema Jílková, 18. Abigail Vigh, 19. Lea Nešporová
  • 24. Adéla Humpolíková, 25. Adriena Miková

Městský přebor kombinovaného programu 8. 5. 2017

  • 4. Tereza Trubáková, 5. Sabina Anderlová, 6. Aoife Vigh, 7. Markéta Bryšová, 8. Michaela Kosová
  • 10. Nikola Filipová, 13. – 14. Vendula Svobodová, Tereza Kosová, 15. Karolína Bártková, 17. Kateřina Bártková, 21. Kamila Hájková, 24. Linda Horáčková, 25. Elena Filipová, 26. Klára Žáková, 27. Helena Čechová, 30. Markéta Palásková, 31. Gabriela Soukopová.
  • 15. Zuzana Francová, 17. Klára Rusmanová, 18. Kristýna Dubová, 19. – 20. Klára Pospíchalová.
  • 16. Veronika Janíková.

Májový pohár Brno Židenice 13. 5. 2017

  • 4. Veronika Černá, 17. Michaela Ďurčová.
  • 6. Tereza Robotková.
  • 16. Barbora Nečasová, 18. Adriena Miková.
  • 14. Adéla Humpolíková.
  • 17. Tereza Kosová, 18. Tereza Michajlova, 19. Helena Čechová, 20. Markéta Palásková, 21. Linda Horáčková.
  • 18. Hana Zahrádková.
  • 9. Eliška – Anna Lankašová.

Oblastní přebor základního programu 20. 5. 2017

  • 8. Sofie Petkovská, 23. Linda Kleinová, 31. Tereza Robotková.
  • 15. Veronika Černá, 22. Lea Nešporová, 23. Ema Jílková.
  • 37. Adéla Humpolíková.

Oblastní přebor kombinovaného programu 21. 5. 2017

  • 13. Tereza Trubáková, 17. Aoife Vigh, 18. Michaela Kosová.
  • 17. Ela Jílková, 22. Karolína Bártková, 24. Nikola Filipová, 25. Kateřina Bártková, 26. Klára Žáková, 28. Tereza Michajlova, 29. Vendula Svobodová, 30. Tereza Kosová, 31. Kamila Hájková, 32. Elena Filipová, 34. Helena Čechová, 35. Markéta Palásková.
  • 23. Marie Indrová, 26. Zuzana Francová, 27. Klára Rusmanová, 29. Kristýna Dubová.
  • 22. Veronika Janíková, 27. Hana Zahrádková.
  • 14. Eliška – Anna Lankašová.

Kohoutovický pohár v základním a kombinovaném programu 27. 5. 2017

  • 1. Sofie Petkovská, 3. Tereza Robotková, 4. Linda Kleinová, 5. Nela Kolková, 6. Marie Řiháčková, 7. Anna Zemanová, 8. Andrea Ancheva, 9. Michaela Fráňová.
  • 2. Veronika Černá, 4. Ema Jílková, 5. Lea Nešporová, 6. Abigail Vigh, 9. Michaela Ďurčová, 10. Kristýna Kaderková, 11. Dominika Ferenčáková, 12. Ina Faruzelová.
  • 4. Adéla Humpolíková.
  • 4. Adriena Miková, 5. Barbora Nečasová.
  • 3. Natálie Braunová.
  • 1. Sofie Petkovská, 2. Ema Jílková, 3. Veronika Černá, 4. Abigail Vigh, 5. Lea Nešporová, 6. Linda Kleinová.
  • 1. Sabina Anderlová, 2. Tereza Trubáková, 3. Aoife Vigh, 5 Markéta Bryšová.
  • 5. Nikola Filipová, 9. Ela Jílková, 10. – 11. Vendula Svobodová, 12. Linda Horáčková, 13. Kateřina Bártková, 14. Karolína Bártková, 15. Kamila Hájková, 16. Markéta Palásková,17. Tereza Michajlova, 18. – 19. Helena Čechová, Elena Filipová, 21. Klára Žáková, 22. Gabriela Soukopová.
  • 3. Marie Indrová, 4. Zuzana Francová, 5. – 6. Kristýna Dubová, 7. Klára Pospíchalová.
  • 3. Veronika Janíková, 5. Hana Zahrádková.
  • 2. Eliška – Anna Lankašová.

 

Výsledky

Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2017

Baby Cup 25. 3. 2017 17. Tereza Trubáková 11. Vendula Svobodová, 15. Karolína Bártková, 18. Kateřina Bártková, 19. Nikola Filipová, 21. Klára Žáková, 22. Ela Jílková 22. Klára Rusmanová, 23. - 24. Zuzana Francová 18. Veronika Janíkov Jarní pohár 14. 4....
Celý článek

Výsledky závody jednotlivkyň - jaro 2016

13. 3. 2016 Kohoutovický pohár. Brno. 6. Sabina Anderlová. 5. Linda Horáčková, 8. Karolína Bártková, 9. Helena Čechová, 10. Markéta Palásková, 11. Kateřina Bártková, 13. Klára Žáková. 6. - 7. Ela Jílková, 8. Tereza Kosová, 10. Tereza Michajlova, 11. Nikola Filipová, 12. Kamila Hájková, 13....
Celý článek

Výsledky jarní sezóny 2014

15. 3. 2014 Baby Cup: 0. B kategorie: 12. místo Natálie Čermáková, 16. místo Aneta Marková. 0. A kategorie: 24. místo Vendula Svobodová, 26. místo Linda Vysekalová. 6. 4. 2014 Mantila Gym Cup: Kategorie 2008 (BN): 5. místo Natálie Čermáková Kategorie 2007 (BN): 3. místo Michaela Špičková, 4. místo...
Celý článek

Výsledky podzimní sezóny 2014

6. 12. 2014 se konalo finále Českomoravského poháru 2014 (Přebor České republiky) v Břeclavi. Kočky obsadily vynikající 5. místo. V přeboru Moravy obsadily 3. místo! Gepardi skončili na 6. místě. Gratulujeme.  30. 11. 2014 na Kohoutovickém poháru se naše závodnice umístily...
Celý článek

Výsledky jarní sezóny 2015

8. 3. 2015 Dětský sen SKP Brno (VP):   Kadetky starší: 2. místo Nela Polášková.     21. 3. 2015 Veselská panenka (VP):   Kadetky starší: 6. místo Nela Polášková, 14. místo Lucie Vysekalová, 22. místo Eva Müllerová.     22. 3. 2015 Mezioddílový závod...
Celý článek

Výsledky podzimní sezóny 2015

10. 10. 2015 I. Moravský pohár - Zlín (linie B): III. kategorie: 3. místo Tygřice.   17. 10. 2015 II. Moravský pohár - Břeclav (linie B):   III. kategorie: 4. místo Tygřice.   31. 10. 2015 III. Moravský pohár - Kyjov (linie B):   III. kategorie: 4. místo...
Celý článek